System Obsługi Pacjentów
Żaneta Ołtarzewska | tel. +48 792 399 733 | email. zaneta@oltarzewska.com

Elektroniczna rezerwacja terminu wizyty


Dobry wieczór!

Nazywam się Żaneta Ołtarzewska, jestem dyplomowanym psychologiem-seksuologiem. Zapraszam na spotkanie do mojego gabinetu w Gdyni lub na terapię on-line poprzez komunikator Skype!
Witamy w systemie elektronicznej rezerwacji terminu wizyty u psychologa, seksuologa, psychoterapeuty - Żanety Ołtarzewskiej
Aby rozpocząć proces rezerwacji kliknij poniższy przycisk.

Regulamin elektronicznej rejestracji:
 1. Operatorem i usługodawcą serwisu jest: Żaneta Ołtarzewska z siedzibą przy ul. Janki Bryla 25/24 81-577 Gdynia, NIP: 543-21-35-732, REGON: 365701613.
 2. Elektroniczna rezerwacja terminu jest bezpłatna.
 3. Elektronicznej rezerwacji podlegają usługi terapii psychologicznej w Gabinetach lub za pomocą komunikatora Skype.
 4. Płatność za usługę należy uregulować podczas procesu rezerwacji terminu (on-line: e-przelewem, kartą płatniczą).
 5. Operatorem systemu płatności elektronicznych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.
 6. Pacjent może dokonać rezygnacji z uslugi w nieprzekraczalnym terminie - do 24 godzin przed zaplanowaną wizytą. Aby skorzystać z tej możliwości należy zadzwonić pod nr +48 792 399 733 lub napisać e-mail na adres zaneta@oltarzewska.com i poinformować o odwołaniu wizyty. W przypadku dokonania wcześniejszej płatności on-line, wpłacone środki zwracane są w terminie do 48h roboczych.
 7. Reklamacje wynikające z nieprawidłowości działania systemu należy kierować na adres zaneta@oltarzewska.com. Termin rozpatrywania reklamacji wynosi 7 dni kalendarzowych.
 8. Oświadczam, że:
  a) zapoznałem/am się z polityką prywatności stosowaną przez serwisy internetowe oltarzewska.com
  b) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez podmiot wskazany w pkt. 1 niniejszego regulaminu w celu prowadzenia ewidencji danych kontaktowych, kalendarza spotkań oraz dokumentacji tworzonej podczas prowadzenia procesu terapeutycznego.
  c) wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych podmiotowi wskazanemu w pkt. 5 niniejszego regulaminu w przypadku wyboru sposobu płatności on-line w celu prawidłowej realizacji przelewu elektronicznego.
  Swoje dane osobowe podaję dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania dotyczące procesu rezerwacji prosimy o kontakt mailowy zaneta@oltarzewska.com lub telefoniczny +48 792 399 733.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat mojej pracy i usług zapraszam na moją stronę - http://oltarzewska.com
© 2016-2024 oltarzewska.com | polityka prywatności obsługujemy bezpieczne płatności elektroniczne | realizacja SELECT Systemy IT
połączenie szyfrowane SSL 2048 bit